ManCity triumfovalo a „straky“ prehrali o gól, nepomohlo ani osem úspešných zákrokov Dúbravku

22. februára 2020

22.2.2020 (Webnoviny.sk) – Futbalisti Manchestru City zvíťazili v súboji druhého s tretím v rámci anglickej najvyššej súťaže Premier League, keď v zápase 27. kola zdolali Leicester City na jeho trávniku 1:0. O plnom bodovom zisku pre „citizens“ rozhodol striedajúci Brazílčan Gabriel Jesus v 80. minúte.

Hráči manchesterského klubu strácajú napriek víťazstvu 19 bodov na vedúci Liverpool, ktorý má ešte jedno stretnutie k dobru.

Ani osem úspešných zákrokov slovenského brankára Martina Dúbravku nepomohlo Newcastlu United k zisku bodov v anglickej najvyššej futbalovej súťaži.

„Straky“ prehrali v sobotňajšom zápase 27. kola Premier League na ihrisku Crystal Palace tesne 0:1, keď jediný presný zásah dosiahol v závere prvého polčasu Patrick van Aanholt.

Premier League – 27. kolo

• sobota:

Chelsea – Tottenham 2:1 (1:0)
Góly: 15. Giroud, 48. Alonso – 89. Rüdiger (vlastný)

Burnley – Bournemouth 3:0 (0:0)
Góly: 53. Vydra, 60. J. Rodríguez, 88. McNeil

Crystal Palace – Newcastle 1:0 (1:0)
Gól: 44. van Aanholt, ČK: 90.+ Lazaro (Newcastle)

Viac k témam: Premier League
Zdroj: Webnoviny.sk – ManCity triumfovalo a „straky“ prehrali o gól, nepomohlo ani osem úspešných zákrokov Dúbravku © SITA Všetky práva vyhradené.