Mimoriadna správa! Informácie o prepustení Kočnera na slobodu a zrušení 19-ročného trestu, môže za to jeho odpočúvanie!

4. augusta 2023

Porady odsúdeného Kočnera s obhajcami boli naozaj odpočúvané. Zrušením trestu za zaoberá Ústavný súd.

Odsúdený Marián Kočner by sa mohol dostať na slobodu a dočkať sa zrušenia jeho 19-ročného trestu, ktorý dostal v kauze zmeniek. Odsúdený podnikateľ bol v minulosti počas návštev v Leopoldove skutočne monitorovaný. Prípadom sa už zaoberá Ústavný súd.

Jeho hovorcovia sa sťažovali, že ich vždy usadili do tej istej miestnosti číslo štyri. Dialo sa tak aj cez víkendy, kedy boli ostatné miestnosti prázdne. Za zvláštne považovali aj správanie personálu, ktorý ich mal nepretržite sledovať cez sklo.

Nakoniec policajná inšpekcia potvrdila, že Kočnerove stretnutia v leopoldovskej väznici boli skutočne tajne monitorované. V prípade, že bude Kočner na Ústavnom súde úspešný, mohol by mu byť trest zrušený.

Daj vedieť svojím priateľom

Jeden komentár na “Mimoriadna správa! Informácie o prepustení Kočnera na slobodu a zrušení 19-ročného trestu, môže za to jeho odpočúvanie!

  • Dušan píše:

    Toto je už čo ? Vari sa skutok nestal ? navyše ho odpočuvali jeho sukmeňovci tak nebolo to zámerné ??? čiže keď niečo vykonám q budú ma odpočúvať tak akoby som nič nevykonal ? hor sa do odpočúvania ! Podľa akého zákona je to???

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*