Po streľbe v bare v Kansase zahynuli štyri osoby, ďalšie skončili v nemocnici

6. októbra 2019

6.10.2019 (Webnoviny.sk) – Štyria ľudia zomreli a piati utrpeli zranenia pri streľbe v súkromnom bare v americkom štáte Kansas.

Informuje o tom spravodajská televízia CNN s tým, že útočník alebo útočníci sú na úteku. Streľba vypukla v noci o 1:27 miestneho času (8:27 stredoeurópskeho letného času) v Tequila KC bare v Kansas City.

Ako uviedol hovorca polície Thomas Tomasic, spomínané štyri obete zomreli priamo na mieste. Zvyšní piati zranení sú v nemocnici v stabilizovanom stave. Motív incidentu nie je známy.

Polícia našla na mieste nábojnice z krátkej zbrane. Ako uvádza televízia KSHB, zatiaľ nie je jasné, či strieľal jeden človek alebo ich bolo viac. „Zatiaľ nemáme dostatočne dobrý opis, aby sme mohli uverejniť niečo o podozrivom alebo podozrivých. Nevieme ani, koľko ich je,“ povedal Tomasic.

Premiér Pellegrini s Tuskom hovoril o aktuálnych otázkach v Európskej únii

12.10.2019 (Webnoviny.sk) - Premiér Peter Pellegrini hovoril počas piatkového neformálneho stretnutia v Tatrách s predsedom Európskej rady Donaldom Tuskom o aktuálnych ot...

Vyšetrovatelia v súčasnosti hľadajú záznamy z kamier v oblasti. Policajti bar ráno vyprázdnili a čakajú na príkaz na prehliadku, aby doň mohli znova vojsť.

Viac k témam: americká polícia, streľba
Zdroj: Webnoviny.sk – Po streľbe v bare v Kansase zahynuli štyri osoby, ďalšie skončili v nemocnici © SITA Všetky práva vyhradené.

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*