Policajti rozložili organizovanú skupinu, na predaj drog využívali autá taxislužby (video)

14. februára 2020

14.2.2020 (Webnoviny.sk) – Policajti rozložili organizovanú skupinu, ktorá predávala drogy v Trnavskom a Nitrianskom kraji. Špecializovali sa najmä na predaj pervitínu a marihuany v Galante, Seredi a Šali.

Ako informovala trnavská krajská polícia, drogy dávali do obehu po vzájomnej dohode a na predaj využívali autá taxi služby.

Policajti vykonali súčasne tri domové prehliadky vo všetkých spomínaných mestách a zadržali viacero osôb, zaistili podozrivé látky, peniaze a prostriedky na distribúciu drog.

Vyšetrovateľka obvinila troch mužov z okresu Galanta zo závažného drogového zločinu formou organizovanej skupiny. Spracovaný bol aj podnet na ich vzatie do väzby. Do rozhodnutia súdu budú vo väzbe. V prípade dokázania viny im hrozí trest na 10 až 15 rokov.

Petra Vlhová je zranená a zrejme vynechá najbližšie preteky v Taliansku

24.2.2020 (Webnoviny.sk) - Slovenská reprezentantka v zjazdovom lyžovaní Petra Vlhová nedokončila nedeľňajšiu alpskú kombináciu po ...

Viac k témam: domová prehliadka, drogy, marihuana, organizovaný zločin, pervitín, taxislužba
Zdroj: Webnoviny.sk – Policajti rozložili organizovanú skupinu, na predaj drog využívali autá taxislužby (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*