Polícia zastavila jedno auto hneď dvakrát, v oboch prípadoch sedel za volantom opitý vodič

26. October 2021

26.10.2021 (Webnoviny.sk) – Dve hliadky Pohotovostnej motorizovanej jednotky zastavili v sobotu v Trnave dvakrát to isté auto, v oboch prípadoch našli za volantom opitých vodičov.

Policajti podľa trnavskej policajnej hovorkyne Zlatice Antalovej dvoch mladíkov obvinili z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky, za ktorý môže páchateľovi hroziť až ročný pobyt vo väzení. Obaja vodiči boli riešení v tzv. super rýchlom konaní.

V sobotu krátko po 03:00 policajti zbadali auto Renault Espace na Trstínskej ulici. Na vozidle bolo zapnuté len denné svietenie, čo upútalo ich pozornosť. 22-ročný vodič pri dychovej skúške na alkohol nafúkal viac ako 1,5 promile. Hliadka muža obmedzila na osobnej slobode a eskortovala na policajnú stanicu.

V aute zostal sedieť o rok starší spolujazdec. Ten počkal približne dve hodiny a presadol si za volant. Jeho podivný štýl šoférovania si o piatej hodine všimla druhá hliadka Pohotovostnej motorizovanej jednotky. Po dychovej skúške bola príčina jeho kľukatej jazdy jasná. Mladý muž nafúkal 1,31 promile. Skončil na polícii rovnako ako jeho predchodca.

SZĽH predstavil nové reprezentačné dresy, dominovať budú tradičné farby a štátny znak na hrudi

7.12.2021 (Webnoviny.sk) - Slovenský zväz ľadového hokeja (SZĽH) v spolupráci...

Viac k témam: Alkohol za volantom
Zdroj: Webnoviny.sk – Polícia zastavila jedno auto hneď dvakrát, v oboch prípadoch sedel za volantom opitý vodič © SITA Všetky práva vyhradené.

Daj vedieť svojím priateľom

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*