Sloboda a solidarita prichádza o 30 členov, strana sa podľa nich zmenila a stratila morálny kompas

9. októbra 2019

9.10.2019 (Webnoviny.sk) – Odchod zo strany Sloboda a Solidarita v stredu oznámilo zhruba tridsať jej členov a s veľkou pravdepodobnosťou pribudnú ďalší.

Neprecitol dostatočný počet členov

Uvádza sa to na facebookovej stránke Demokratického jadra SaS. K Jane Kiššovej a Vladimírovi Slobodovi sa pridali aj ďalší.

„Strana SaS sa totiž zmenila. Stratila morálny kompas. Nedokázali sme tomu zabrániť, pretože ešte neprecitol dostatočný počet členov. Je nám to veľmi ľúto,“ napísali členovia názorovej platformy SaS v statuse.

Galko cíti sklamanie

Ľubomír Galko na svojom facebookovom profile reagoval, že pociťuje sklamanie z toho, kam sa strana, ktorú pred desiatimi rokmi spoluzakladal, dostala.

Má zmýšľanie šampiónky a nikdy sa nevzdáva, reagoval Djokovič na koniec kariéry Šarapovovej

27.2.2020 (Webnoviny.sk) - Ruska Maria Šarapovová v stredu nečakane oznámila koniec úspešnej tenisovej kariéry. Počas nej ovlád...

„Šiel som do politiky bojovať proti korupcii a pomôcť zlepšiť život ľuďom na Slovensku. Dnes na tieto ušľachtilé ciele nevidím v SaS pre mňa priestor. Či budem pokračovať v politike niekde inde alebo s ňou definitívne skončím sa rozhodnem v blízkej budúcnosti, zatiaľ sú všetky možnosti otvorené. Je mi ľúto, že naši voliči museli byt svedkami rozkolu a rozpadu SaS v priamom prenose,“ podotkol.

Viac k témam: kríza
Zdroj: Webnoviny.sk – Sloboda a solidarita prichádza o 30 členov, strana sa podľa nich zmenila a stratila morálny kompas © SITA Všetky práva vyhradené.

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*