Zlodej okradol 61-ročného muža o stovky eur, ten si však zapamätal evidenčné číslo jeho auta

20. septembra 2019

20.9.2019 (Webnoviny.sk) – Galantskí kriminalisti objasnili pondelkovú lúpež, pri ktorej prišiel 61-ročný muž o takmer štyristo eur. Policajtom veľmi pomohlo to, že poškodený si všimol evidenčné číslo vozidla, na ktorom páchateľ odišiel.

Muž si podľa trnavskej policajnej hovorkyne Martiny Kredatusovej prišiel na poštu v Galante vyzdvihnúť peniaze, pričom si ho vytypoval neznámy páchateľ. Najskôr chcel od muža peniaze vylákať, keď sa mu to nepodarilo, počkal si ho na menej frekventovanom mieste medzi činžiakmi.

Tam k nemu pristúpil zozadu a jednou rukou ho chytil tak, aby sa nemohol brániť, druhou rukou mu z vrecka nohavíc vybral 390 eur. Následne nasadol do auta a odišiel. Poškodený si všimol evidenčné číslo auta, na základe tejto informácie polícia muža už na druhý deň predviedla pred vyšetrovateľa.

Ten obvinil 34-ročného muža zo Šale zo zločinu lúpeže a umiestnil ho do cely policajného zaistenia. Vzhľadom na jeho minulosť zároveň spracoval návrh na jeho väzbu, kam ho vo štvrtok eskortovali kriminalisti. Za zločin lúpeže mu môže súd uložiť trest odňatia slobody na tri roky až osem rokov.

Preteky v Ofterschwangu zrušili, Vlhovú a jej súperky nepustí na štart teplé počasie

27.2.2020 (Webnoviny.sk) - Petra Vlhová nebude môcť na budúci týždeň v Ofterschwangu vylepšiť svoje postavenie vo Svetovom pohári v...

Viac k témam: lúpežné prepadnutie, zlodej
Zdroj: Webnoviny.sk – Zlodej okradol 61-ročného muža o stovky eur, ten si však zapamätal evidenčné číslo jeho auta © SITA Všetky práva vyhradené.

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*