Zlodej si zo školy odniesol putovné poháre z detských súťaží, pri krádeži prichytili aj Tomáša

10. septembra 2019

10.9.2019 (Webnoviny.sk) – Nezvyčajné veci zlákali zlodeja, ktorý sa vlámal do základnej školy s materskou školou vo Vyšnom Hrušove.

Ako agentúru SITA informovala prešovská policajná hovorkyňa Jana Ligdayová, páchateľ si odniesol dva putovné poháre, ktoré pochádzali z detských súťaží, a športové ocenenia. V zborovni si ešte pribalil ovocný nápoj. Krádežou a poškodením majetku spôsobil škodu 150 eur.

Pri krádeži v jednom z prešovských obchodov zase prichytili 27-ročného Tomáša. Mladý muž si do kabínky zobral tričko a košeľu a poškodil na nich zabezpečovacie zariadenie.

Tričko si obliekol a košeľu vložil do ruksaku. Na odchode ho však zastavila predavačka. Prešovčan už za krádež v predchádzajúcich 12 mesiacoch dostal pokutu, tentokrát ho už obvinenie neminulo. V prípade dokázania viny mu hrozia až dva roky za mrežami.

Aktualizované (pondelok): Poznáme počet novonakazených Slovákov koronavírusom

Na Slovensku sa doteraz urobilo celkovo  265 797 ukončených laboratórnych testov, celkový počet pozitívnych prípadov na COVID-19 na Slovensku je 2 354. ...

Viac k témam: krádež, zlodej
Zdroj: Webnoviny.sk – Zlodej si zo školy odniesol putovné poháre z detských súťaží, pri krádeži prichytili aj Tomáša © SITA Všetky práva vyhradené.

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*