Austrálska profesorka bola so sestrou na návšteve synovca, ten ich zrejme zavraždil a pochoval

28. januára 2019

MENDOZA 28. januára (WebNoviny.sk) – V argentínskom meste Mendoza našli pozostatky austrálskej univerzitnej profesorky a jej sestry. Obe pred niekoľkými dňami vyhlásili za nezvestné.

Obvinili jej synovca

Úrady našli telá Lily Pereg a Pirhye Sarusi, ktoré boli obe izraelskými občiankami, pochované na pozemku syna druhej menovanej Gila Perega.

Argentínska generálna prokuratúra vo vyhlásení informovala, že muža obvinili z dvoch vrážd. Ako ďalej uviedla, jedna mŕtvola mala tri strelné rany, na ďalšej zaznamenali stopy po zápase.

Obvinenia poprel

Ženy vyhlásili za nezvestné po tom, čo išli navštíviť spomínaného Perega. Ten svojmu strýkovi Moshemu Peregovi, ktorý komunikoval s televíziou CNN, povedal, že odišli z jeho domu v noci 21. januára.

Gil Pereg krátko pred jeho zatknutím pre argentínsku televíziu Todo Noticias poprel, že by sa v jeho dome stalo niečo nezákonné, a vyjadril sa, že dúfa v návrat jeho mamy a tety. V pátraní však podľa jeho slov nepomáhalo, že ho polícia „chodila obťažovať„.

Viac k témam: obete, vražda
Zdroj: Webnoviny.sk – Austrálska profesorka bola so sestrou na návšteve synovca, ten ich zrejme zavraždil a pochoval © SITA Všetky práva vyhradené.

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*