Foto: Rumun sa v parku v Trenčíne odhaľoval pred tínedžerkami, dievčatá zavolali políciu

15. apríla 2019

BRATISLAVA/TRENČÍN 15. apríla (WebNoviny.sk) – V rukách polície skončil 40-ročný Rumun, ktorý sa v trenčianskom parku obnažoval pred dvoma tínedžerkami. Jednou z nich bola aj dcéra policajta. Študentky to ihneď nahlásili a privolaná hliadka chcela muža skontrolovať.

Ako agentúru SITA informovala trenčianska policajná hovorkyňa Elena Antalová, keď zbadal prichádzajúcich policajtov, dal sa na útek. Policajti Pohotovostných motorizovaných jednotiek ho po krátkom prenasledovaní zadržali.

Muž kládol odpor a neustále sa pokúšal ujsť. Ako vyšlo najavo, rovnakej trestnej činnosti sa dopustil aj v minulosti, a to v Českej republike i v Taliansku. Rumuna obvinili z výtržníctva, hrozí mu trest až na tri roky.

Viac k témam: exhibicionista
Zdroj: Webnoviny.sk – Foto: Rumun sa v parku v Trenčíne odhaľoval pred tínedžerkami, dievčatá zavolali políciu © SITA Všetky práva vyhradené.

Ozbrojenci vtrhli na detskú párty a začali strieľať, medzi mŕtvymi je aj jednoročné dieťa

MEXIKO 20. apríla (WebNoviny.sk) - Na juhovýchode Mexika vtrhli neznámi ozbrojenci na detskú oslavu, pričom zastrelili 13 ľudí vrátane jedného jednoročného dieťaťa. Sedem...

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*