Foto: Rumun sa v parku v Trenčíne odhaľoval pred tínedžerkami, dievčatá zavolali políciu

15. apríla 2019

BRATISLAVA/TRENČÍN 15. apríla (WebNoviny.sk) – V rukách polície skončil 40-ročný Rumun, ktorý sa v trenčianskom parku obnažoval pred dvoma tínedžerkami. Jednou z nich bola aj dcéra policajta. Študentky to ihneď nahlásili a privolaná hliadka chcela muža skontrolovať.

Ako agentúru SITA informovala trenčianska policajná hovorkyňa Elena Antalová, keď zbadal prichádzajúcich policajtov, dal sa na útek. Policajti Pohotovostných motorizovaných jednotiek ho po krátkom prenasledovaní zadržali.

Muž kládol odpor a neustále sa pokúšal ujsť. Ako vyšlo najavo, rovnakej trestnej činnosti sa dopustil aj v minulosti, a to v Českej republike i v Taliansku. Rumuna obvinili z výtržníctva, hrozí mu trest až na tri roky.

Viac k témam: exhibicionista
Zdroj: Webnoviny.sk – Foto: Rumun sa v parku v Trenčíne odhaľoval pred tínedžerkami, dievčatá zavolali políciu © SITA Všetky práva vyhradené.

Muža na zeležničnej stanici v Senci zasiahol elektrický prúd, na mieste zomrel

BRATISLAVA 16. júna (WebNoviny.sk) - Polícia vyšetruje smrť muža, ktorý zomrel po zásahu elektrického prúdu na železničnej stanici v Senci. Agentúru SITA o tom informoval...

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*