Grécka polícia zadržala viac než jednu tonu kokaínu a zatkla niekoľkých členov gangu

25. januára 2020

25.1.2020 (Webnoviny.sk) – Grécka polícia zadržala takmer 1,2 tony kokaínu a zároveň zatkla osem údajných členov medzinárodného gangu pašerákov drog.

Takmer všetok kokaín, 1,18 tony, našli v piatok popoludní počas razie v dome v západogréckom prístavnom meste Astakos. Drogy boli starostlivo zabalené v 1040 nylonových taškách, informoval v sobotu hovorca polície Theodoros Chronopoulos.

Ďalšie štyri razie v domoch v oblasti Atén vyniesli policajtom malé množstvo kokaínu, konope, AK-47 a tri ďalšie strelné zbrane. Polícia zhabala aj vyše 233-tisíc eur v hotovosti a päť vozidiel.

Kokaín sa do Grécka dostal zrejme z oblasti Karibiku a bol určený na predaj v európskych krajinách a severozápadnej Afrike. Polícia pátra ešte po ďalších deviatich členoch gangu.

LANXESS daroval nemocniciam dezinfekciu proti koronavírusu

18.2.2020 (Webnoviny.sk) - Darovaná 1 tona dezinfekcie Rely+On Virkon sa dá rozriediť na 100-tisíc litrov vysokoúčinného roztoku Účinnosť dezi...

Viac k témam: drogy, kokaín
Zdroj: Webnoviny.sk – Grécka polícia zadržala viac než jednu tonu kokaínu a zatkla niekoľkých členov gangu © SITA Všetky práva vyhradené.

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*