Hrdinská Svedkyňa Zachránila Život Mesičnému Chlapčekovi po Tragickej Dopravnej Nehode, Matka Troch Detí Zahynula

27. marca 2024

V utorok krátko pred obedom sa medzi Trnavou a Ružindolom odohrala srdcervúca tragédia, ktorá si vyžiadala život matky troch detí. V aute, ktoré sa zaplietlo do nehody, sa viezol mesačný synček a stará mama. Svedkyňa Beáta, ktorá bola pri nehode, zdieľa svoje zážitky z dramatického záchranného pokusu malého chlapca, ktorý najskôr nedýchal.

Podľa portálu tvnoviny.sk, 30-ročný vodič BMW zatiaľ z nezistených príčin prešiel do protismeru a narazil čelne do protiidúceho vozidla, ktoré viedla 35-ročná Eva, nespútaná bezpečnostným pásom, pričom jej najmladšie dieťa bolo v bezpečnostnom sedadle vedľa nej. Na zadnom sedadle sa nachádzala stará mama. Beáta, pracujúca v tom čase na záhradke, zareagovala okamžite a utekala k rozbitým autám.

Spočiatku bábätko nedýchalo, no vďaka rýchlemu a rozhodnému konaniu svedkyne, ktorá chlapčeka zatriasla a potľapkala, sa jeho dych obnovil a začal plakať. Beáta ho vzala do bezpečia a vytočila číslo záchranných služieb.

Napriek vynaloženým úsilím záchranárov Eva, matka chlapčeka, svojim zraneniam v nemocnici podľahla. Malý chlapec, jeho stará mama s vážnymi zraneniami a vodič „bavoráka“ boli transportovaní do nemocníc, kde im bola poskytnutá nevyhnutná lekárska pomoc. Táto tragédia zanechala hlbokú jazvu v srdciach všetkých zúčastnených a znova pripomína dôležitosť dodržiavania bezpečnostných opatrení na cestách.

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*