Kollár chce vyhrať parlamentné voľby a rokovať je pripravený aj s ľuďmi, ktorí ho označujú za mafiána

4. januára 2019

BRATISLAVA 3. januára (WebNoviny.sk) – Boris Kollár chce so svojím hnutím Sme rodina vyhrať parlamentné voľby.

Nie je naučený stáť v kúte

Ako povedal v rozhovore pre agentúru SITA, každá strana, ktorá ide do parlamentných volieb, má dva ciele. „Dostať sa do parlamentu a vyhrať voľby. To je ako ísť na olympiádu a nechcieť tam ísť vyhrať. Potom na čo tam lozí?“ povedal.

Podľa Kollára vety ako nie je dôležité vyhrať, ale zúčastniť sa, boli socialistické frázy. „To hovoria blbci, ktorí prehrajú, aby sa nejakým spôsobom ospravedlnili, alebo aby sa vyvinili. Keď niekde chcete ísť, musíte chcieť vyhrať. Keď nechcete vyhrať, nikdy dobrý výsledok neurobíte. Ak sa idete len zúčastniť, budete len na posledných miestach. Ja nie som naučený byť na posledných priečkach a stáť v kúte. Chceme teda dosiahnuť čo najlepší výsledok a chceme vyhrať voľby. To je normálna vec, pre ktorú urobím všetko. Budem rád, keď budeme mať dobrý výsledok,“ vyhlásil Kollár.

Bude rokovať s každým

Kollár však dnes nechce povedať, s kým si vie predstaviť ísť do povolebnej koalície. „Beriem takéto veci s pokorou a budem rád, keď sa do parlamentu dostaneme. Keď sa dostaneme do NR SR znova, potom budeme mať právo povedať s tým áno a s tým nie. Ako môžem povedať s kým, keď neviem, či mi bude dopriate byť tam znovu,“ uviedol Kollár, ktorý tvrdí, že bude rokovať s každým.

„Keď ma vyzve na rokovanie Kotleba (Marian Kotleba – predseda ĽSNS, pozn. redakcie), aj s ním si sadnem. Keď ma pozve Fico (Robert Fico – predseda Smeru-SD, pozn. redakcie), tak aj s ním. Sadnem si s každým. Ale to neznamená, že s každým som ochotný vstúpiť do vlády. Rokovať budem s každým. Uvidíme, aké bude zloženie nového parlamentu. Vtedy sa budem vedieť vyjadriť, s kým áno a s kým nie. Môžete sa na sto percent spoľahnúť, že budeme stáť na strane ľudí,“ konštatoval.

Kollár je pripravený rokovať aj s ľuďmi, ktorí ho neustále označujú za mafiána. „Ja som nešiel do politiky, aby som sa pozeral na osobné žabomyšie spory. To je pre chudákov. Keď chcete v politike niečo dosiahnuť, musíte sa povzniesť. Tí, ktorí ma tak označujú, to je ich úbohosť. To je ich hanba a chyba. Nebudem v tomto prízemný,“ dodal.

Viac k témam: Boris Kollár, Sme Rodina Boris Kollár
Zdroj: Webnoviny.sk – Kollár chce vyhrať parlamentné voľby a rokovať je pripravený aj s ľuďmi, ktorí ho označujú za mafiána © SITA Všetky práva vyhradené.

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*