Konzervatívci z OĽaNO popreli spojitosť s údajnými diskusiami o novej politickej strane

22. januára 2019

BRATISLAVA 22. januára (WebNoviny.sk) – Líder hnutia OĽaNO Igor Matovič sa pýtal konzervatívnych členov svojho hnutia a poslaneckého klubu na medializované informácie o založení novej konzervatívnej strany, pričom podľa neho všetci popreli, že by s tým mali niečo spoločné. „Že vraj žiadne také diskusie sa nevedú, nemám dôvod im neveriť,“ povedal v utorok pre agentúru SITA.

Na konzervatívnej časti politického spektra podľa portálu postoj.sk dochádza k pohybu, ktorý vyústi do vzniku novej strany. Podľa informácií portálu je jej ohlásenie otázkou najbližších dní.

„Nový subjekt sa formuje okolo skupiny ľudí z KDH a OĽaNO, ktorí sú nespokojní s politikou Alojza Hlinu a Igora Matoviča. Spomedzi známych tvárí by súčasťou tohto projektu mali byť europoslanci Anna Záborská a Branislav Škripek a poslanec NR SR Richard Vašečka,“ napísal portál s tým, že sa spomínajú aj ďalšie mená konzervatívnych členov parlamentného klubu OĽaNO.

Viac k témam: OĽaNO Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti
Zdroj: Webnoviny.sk – Konzervatívci z OĽaNO popreli spojitosť s údajnými diskusiami o novej politickej strane © SITA Všetky práva vyhradené.

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*