Lipšic sa obáva spochybňovania integrity trestných konaní zo strany SIS, želá si viac súčinnosti

19. septembra 2021

19.9.2021 (Webnoviny.sk) – Špeciálny prokurátor Daniel Lipšic sa obáva, že Slovenská informačná služba (SIS) začala spochybňovať integritu trestných konaní v okamihu, keď bolo zrejmé, že tie podozrenia smerujú k ich predstaviteľom.

Povedal to v relácii Na Telo s Michalom Kovačičom v televízii Markíza. Špeciálny prokurátor zároveň potvrdil, že ho sledovalo auto „jednej zo spravodajských služieb“.

Lipšic ďalej skonštatoval, že by bol rád, keby bola SIS súčinná Úradu špeciálnej prokuratúry. „V kauze Gorila som urgoval v apríli tohto roku riaditeľa SIS, aby boli zbavení mlčanlivosti konkrétni príslušníci. Do dnešného dňa, po piatich mesiacoch, nemám ani reakciu od SIS v tak závažnej kauze, ako je Gorila,“ dodal Lipšic.

Viac k témam: kauza Gorila, špeciálny prokurátor
Zdroj: Webnoviny.sk – Lipšic sa obáva spochybňovania integrity trestných konaní zo strany SIS, želá si viac súčinnosti © SITA Všetky práva vyhradené.

Nádych pre život. September- október – mesiace povedomia o pľúcnych fibrózach

27.10.2021 (Webnoviny.sk) - Na rôzne pľúcne fibrózy zomiera viac ľudí, ako na známe druhy rakoviny a pritom môže pomôcť včasná diagnostika a liečba....

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*