Matovič uvažuje o koalícii bez hnutia Sme rodina, ak by Kollár blokoval očistný proces

19. septembra 2021

19.9.2021 (Webnoviny.sk) – Minister financií Igor Matovič (OĽaNO) si myslí, že predseda Národnej rady SR Boris Kollár (Sme rodina) by sa mal ospravedlniť za výroky o „čurilovskej mafii“. Doplnil, že bude robiť všetko pre to, aby sa hnutie Sme rodina vrátilo k boju proti korupcii. Povedal to v relácii V politike v televízií TA3.

„Podstata dnešných dní a týždňov je, či dovolíme vagabundom a mafiánom, aby zvrátili ten očistný proces,“ pokračoval Matovič s tým, že musia chrániť statočných vyšetrovateľov, aj keď to bude spôsobovať problémy v koalícii.

Minister financií dodal, že si budú musieť začať klásť otázku, či vedia fungovať v koalícii aj bez hnutia Sme rodina, ak by blokovali očistný proces.

Viac k témam: minister financií SR, predseda hnutia Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽaNO)
Zdroj: Webnoviny.sk – Matovič uvažuje o koalícii bez hnutia Sme rodina, ak by Kollár blokoval očistný proces © SITA Všetky práva vyhradené.

Bodkovaný deň po prvýkrát aj na Slovensku

28.10.2021 (Webnoviny.sk) - Pri príležitosti Svetového dňa psoriázy sa bude 29. októbra 2021 konať celoslovenský happening s presahom do zahraničia. Oblečte sa v ...

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*