Minister Krajči Slovákom: V septembri si neplánujte cestu do zahraničia, zrejme vás nepustíme

26. augusta 2020

Viaceré krajiny, ktoré boli doposiaľ na zozname zelených, budú po novom medzi červenými.

Slovensko od prvého septembra opäť sprísni cestovanie zo či na Slovensko. Karanténne opatrenia budú platiť aj pre krajiny, ktoré boli doteraz považované za bezpečné a cestovanie v rámci nich bolo bez obmedzení.

„Nie je dobré si žiadne dovolenky plánovať na september do štandardných turistických destinácií, pretože je situácia najmä v Chorvátsku v súčasnosti naozaj veľmi kritická,“ povedal.

Predstavitelia vlády či hygienici apelujú na občanov Slovenska, aby necestovali mimo krajiny vôbec.

Počas demonštrácie v Prahe musela zasiahnuť polícia vodnými delami a slzným plynom, prerástla do násilností (foto)

18.10.2020 (Webnoviny.sk) - Nedeľňajšiu demonštráciu futbalových chuligánov na Staromestskom námestí v Prahe museli rozpustiť po tom, ako jej účastníci porušovali aktuáln...

Rezort plánuje od 2. septembra posilniť odberové kapacity, rokuje o tom so súkromnými laboratóriami. Druhá vlna nového koronavírusu je podľa jeho slov vážnejšia ako prvá.

„Zachytili sme správanie ľudí, ktorí sú tzv. superšíritelia. Musím na rovinu povedať, že všetky doterajšie relevantné údaje potvrdzujú, že toto ochorenie sa exponenciálne šíri práve vďaka nim. Sú to ľudia s rizikovým správaním a zo všetkých infikovaných je takýchto ľudí zhruba desať percent a týchto desať percent nesie vinu za zvyšných 80 percent, ktorí sa následne infikujú,povedal s tým, že v rámci opatrení potrebujú túto skupinu ľudí eliminovať.


Daj vedieť svojím priateľom

Jeden komentár na “Minister Krajči Slovákom: V septembri si neplánujte cestu do zahraničia, zrejme vás nepustíme

 • Monika Moncici píše:

  Ďakujem všetkým dovolenkárom, ktorý priniesli tú špinu k nám na Slovensko, vďaka ktorým sa nezúčastním na prvom svätom prijímaní mojej vlastnej dcéry, ktorá je v Nemecku. Vrelá vďaka ???

 • Emil píše:
  Váš komentár čaká na schválenie.

  Uz prestate stym klamat narod ziadny korona virus nie je!!!je to len vladny blud!

 • Ladislav Žiga píše:
  Váš komentár čaká na schválenie.

  Vy jste normálně padlí na hlavu tvl,tak nám ukažte kde jsou ty nemocní lidé… kohokoli jsem se ptal jestli někdo někoho zná s Covidem- 19 každý mi odpověděl že nikoho takového nezná..to jen vy máte pořád někde případy co narůstají ale jen ve vašich počítačích ,kdy jsou to pouhá čísla a tím strašíte lidi …o co vám jde zbabělci kdo vám to zase nařídil??? Vždyť už jste to předpovídali v Březnu jste přesně řekli všechny státy že ,v létě by se to mohlo uklidnit a že počítáte všichni s tím, že asi přijde druhá vlna někdy na podzim…nechali jste lidí trochu odpočinout aby byly poslušný aby nerabovaly ,aby se tak nějak ekonomika trochu vzpamatovala a teď pokračujete v plánu který vám nařídili že musíte dodržet tak jako všechny státy na světě ,a proč? Protože někdo hoooodne vysoko to tak chce a má plán … žádný Prezident neřídí na 100% svou zem,vždy bude ještě někdo nad ním kdo má i jiná přání té které země ??

 • Stano píše:
  Váš komentár čaká na schválenie.

  Fejk 19 covid

 • Anna píše:
  Váš komentár čaká na schválenie.

  Už prestaňte strašiť ľudí, kvôli vám, pár primitivom nebude nikto pracovať, nikto chodiť do školy? Kvôli vám mi napr. dcéra nebude chodiť na strednú, ktorú študuje v Čechách? Sa už preberte, banda jedna hnusná!!!

 • Peter píše:
  Váš komentár čaká na schválenie.

  pytat sa ho budeme

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*