Petržalka zriadila päť kontaktných miest na asistované sčítanie obyvateľov

5. mája 2021

5.5.2021 (Webnoviny.sk) – Bratislavská Petržalka zriadila päť kontaktných miest na asistované sčítanie obyvateľov. V tlačovej správe o tom informovala hovorkyňa mestskej časti Mária Halašková.

Petržalka pripravila v súvislosti s asistovaným sčítaním obyvateľov domov a bytov 2021, ktoré sa koná od 3. mája do 13. júna, kontaktné miesta, kam môžu prísť obyvatelia osobne, ak potrebujú pomoc,“ uviedla hovorkyňa a dodala, že najväčšia mestská časť dokáže získať vďaka sčítaniu až 2,5 milióna eur navyše na svoj rozvoj.

Petržalka vyčlenila aj pracovníkov, ktorí na požiadanie navštívia domácnosť záujemcu o sčítanie. Obyvatelia, ktorí majú záujem o asistenciu pri sčítaní v domácnosti, môžu kontaktovať mestskú časť na čísle 0947 487 777.

Kontaktné miesta sú od pondelka zriadené na petržalskom úrade v Technopole a v štyroch pobočkách miestnej knižnice na Vyšehradskej, Haanovej, Vavilovovej ulici a v Dome kultúry Zrkadlový háj,“ spresnila Halašková. Aj vzhľadom na pretrvávajúcu pandémiu odporúča samospráva termín stretnutia dohodnúť vopred telefonicky na konkrétnom kontaktnom mieste.

Vodička jazdila neskoro v noci poriadne opitá, nafúkala viac ako 2,5 promile

21.6.2021 (Webnoviny.sk) - Obvineniu z prečinu ohrozovania pod vplyvom návykovej látky čelí 40-ročná vodička, ktorú prievidzskí policajti prichytili ...

Viac k témam: asistované sčítanie, pomoc, sčítanie obyvateľov
Zdroj: Webnoviny.sk – Petržalka zriadila päť kontaktných miest na asistované sčítanie obyvateľov © SITA Všetky práva vyhradené.

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*