Po diaľnici sa rútil viac ako 200 km/h, zo stretnutia s políciou odišiel ľahší o 800 eur

16. júla 2020

16.7.2020 (Webnoviny.sk) – Pokutu vo výške 800 eur vyrubili policajti 58-ročnému vodičovi, ktorý na diaľnici D1 pri Dubnici nad Váhom prekročil maximálnu povolenú rýchlosť o 73 kilometrov za hodinu. O prípade informoval krajský policajný hovorca Pavol Kudlička.

„V mieste, kde je maximálna povolená rýchlosť jazdy 130 kilometrov za hodinu, namerali policajti vodičovi rýchlosť 203 kilometrov za hodinu,“ uviedol Kudlička. Ako ďalej poznamenal, polícia v Trenčianskom kraji bude aj naďalej pokračovať v kontrolách merania rýchlosti jazdy.

„Tiež budeme denne využívať takzvanú objektívnu zodpovednosť. To znamená, že vás policajti nezastavia na mieste po spáchaní dopravného priestupku, ale držiteľovi vozidla doručia rozkaz o uložení pokuty za správny delikt,“ dodal Kudlička.

Viac k témam: cestný pirát
Zdroj: Webnoviny.sk – Po diaľnici sa rútil viac ako 200 km/h, zo stretnutia s políciou odišiel ľahší o 800 eur © SITA Všetky práva vyhradené.

Most medzi Kysakom a Veľkou Lodinou je v havarijnom stave, statik nariadil jeho okamžité uzavretie

13.8.2020 (Webnoviny.sk) - Mimoriadnu situáciu v súvislosti s havarijným stavom mosta nad riekou Hornád, medzi obcami Kysak a Veľká Lodina, vyhlásil v stredu 12. augusta ...

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*