Predsedníctvo KDH je kompletné, rada ho doplnila o Belinského a Bobulu

26. septembra 2020

26.9.2020 (Webnoviny.sk) – Predsedníctvo Kresťanskodemokratického hnutia (KDH) je kompletné. Ako informoval Stano Župa z komunikačného oddelenia KDH, členovia Rady KDH zvolili ďalších dvoch členov predsedníctva.

Predsedom konzília, ktoré v KDH zastrešuje odborné skupiny a expertov sa stal Peter Belinský a za koordinátora pre regióny zvolili Petra Bobulu.

Belinský pôsobil ako generálny riaditeľ Slovenskej agentúry pre cestovný ruch (SACR) a dvadsať rokov podniká v oblasti obchodu. Belinský v KDH nie je nováčikom, v rokoch 2012 až 2016 pôsobil ako podpredseda KDH a v roku 2014 kandidoval na primátora mesta Žilina. Bol tiež poslancom Žilinského samosprávneho kraja.

Bobula je v KDH od roku 1990 a pôsobil na viacerých pozíciach či už ako riaditeľ ústredia, poradca predsedu, či posledné štyri roky ako podpredseda hnutia.

Ajax v holandskej lige naložil súperovi, čo sa doňho zmestilo a prekonal svoj bradatý rekord

25.10.2020 (Webnoviny.sk) - Štyri góly v prvom polčase a ďalších deväť po zmene strán, keď už hrali domáci bez vylúčeného obrancu Christiaana Kuma. ...

Viac k témam: predseda Kresťanskodemokratického hnutia (KDH)
Zdroj: Webnoviny.sk – Predsedníctvo KDH je kompletné, rada ho doplnila o Belinského a Bobulu © SITA Všetky práva vyhradené.

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*