Syna v chatrči bodol črepinou od sklenenej fľaše, hrozí mu až 12 rokov za mrežami

15. October 2021

15.10.2021 (Webnoviny.sk) – Vyšetrovateľ odboru kriminálnej polície Okresného riaditeľstva Policajného zboru (PZ) v Trebišove obvinil zo zločinu ublíženia na zdraví 59-ročného Trebišovčana. Informovala o tom hovorkyňa Krajského riaditeľstva PZ v Košiciach Jana Mésarová.

Podľa doterajšieho vyšetrovania muž vo štvrtok krátko po polnoci po predchádzajúcej hádke bodol do krku črepinou od sklenenej fľaše svojho 30-ročného syna v chatrči v Trebišove. Synovi spôsobil zranenia, ktoré si podľa predbežnej lekárskej správy vyžiadajú dobu liečenia viac ako 42 dní.

Krátko po čine trebišovskí policajti zadržali podozrivého muža. Po vykonaní potrebných úkonov bol umiestnený do cely policajného zaistenia s podnetom na jeho väzobné stíhanie. Po dokázaní viny obvinenému mužovi hrozí za tento čin spáchaný na chránenej osobe trest odňatia slobody na päť až 12 rokov.

Viac k témam: Obvinenie
Zdroj: Webnoviny.sk – Syna v chatrči bodol črepinou od sklenenej fľaše, hrozí mu až 12 rokov za mrežami © SITA Všetky práva vyhradené.

Francúzsky minister Griset podal demisiu po tom, čo nepriznal svoj skutočný majetok a príjmy

8.12.2021 (Webnoviny.sk) - Francúzsky minister Alain Griset, ktorý má vo vládnom kabinete na starosti malé a stredné firmy, podal v stredu demisiu. Učinil tak po tom, čo ...

Daj vedieť svojím priateľom

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*