Údajný boss nitrianskeho podsvetia Ľuboš F. zostáva vo väzbe, súd jeho žiadosť zamietol

17. januára 2019

NITRA 17. januára (WebNoviny.sk) – Niekdajší údajný boss podsvetia v Nitre Ľuboš F. zostáva vo väzbe. Jeho sťažnosť proti uzneseniu o vzatí do väzby vo štvrtok zamietli.

„Krajský súd v Nitre na neverejnom zasadnutí rozhodol o sťažnosti obvineného Ľ. F. tak, že jeho sťažnosť zamietol. Rozhodnutie je dnešným dňom právoplatné a vykonateľné,“ informovala agentúru SITA hovorkyňa nitrianskych súdov Lena Kiradžiev. Do preventívnej väzby poslal Ľuboša F. Okresný súd v Leviciach 2. januára, obvinený je zo zločinu lúpeže.

Podľa polície bol Ľuboš F. v noci zo soboty 29. na nedeľu 30. decembra 2018 spolu s Dávidom P. a Adriánom G. účastníkom lúpeže v Želiezovciach.

Zablokovali autom taxík, potom z neho údajne vytiahli posádku a fyzicky ju napadli, pričom s nožom v ruke žiadali peniaze. Získať mali 1 600 eur a mobilný telefón. Zvyšní dvaja muži sú stíhaní na slobode.

Viac k témam: krádež, súd, väzba
Zdroj: Webnoviny.sk – Údajný boss nitrianskeho podsvetia Ľuboš F. zostáva vo väzbe, súd jeho žiadosť zamietol © SITA Všetky práva vyhradené.

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*