V prípade výbuchu plynu v Prešove obvinili tri osoby, vyšetrovateľ žiada väzbu

8. decembra 2019

8.12.2019 (Webnoviny.sk) – Krajský vyšetrovateľ obvinil v súvislosti s prípadom výbuchu obytného bloku v Prešove tri osoby a prokuratúre predložil podnet na ich väzobné stíhanie. Agentúru SITA o tom informoval vedúci oddelenia komunikácie a prevencie Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Prešove Igor Pavlik. Dodal, že vyšetrovanie naďalej prebieha, a preto bližšie informácie poskytnú, ak to situácia dovolí.

Požiar, ktorý vznikol v piatok 6. decembra po výbuchu plynu v bytovom dome na Mukačevskej ulici v Prešove, má zatiaľ sedem potvrdených obetí. Jedna osoba je stále nezvestná.

Požiar sa podarilo úplne uhasiť v sobotu 7. decembra o siedmej hodine. Na mieste zasahovalo takmer 90 profesionálnych a 29 dobrovoľných hasičov s použitím 40 kusov hasičskej techniky. V Prešove je vyhlásená mimoriadna situácia.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Výbuch plynu v bytovom dome v Prešove (fotografie)

Viktória Kužmová uhrala v úvodnom kole Australian Open iba tri gemy (video)

20.1.2020 (Webnoviny.sk) - Prvá slovenská zástupkyňa na tenisovom Australian Open 2020 nebola úspešná. Viktória Kužmová prehrala v 1. ...

Viac k témam: výbuch plynu
Zdroj: Webnoviny.sk – V prípade výbuchu plynu v Prešove obvinili tri osoby, vyšetrovateľ žiada väzbu © SITA Všetky práva vyhradené.

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*