Video: V Rusku havaroval autobus s detským tanečným súborom, nehoda si vyžiadala aj obete

4. februára 2019

MOSKVA 3. februára (WebNoviny.sk) – Najmenej sedem ľudí vrátane štyroch detí zahynulo pri sobotňajšej havárii autobusu, ktorý viezol detský tanečný súbor z na vystúpenie v ruskom meste Kaluga, nachádzajúcom sa 150 kilometrov na juhozápad od Moskvy. Ďalších 32 ľudí vrátane 23 detí utrpelo pri havárii zranenia.

V autobuse cestovalo celkovo 45 osôb. Vodiča po havárii zadržali a vypočúvajú, podľa ruského ministerstva pre výnimočné situácie podľa všetkého stratil kontrolu nad vozidlom na zasneženej ceste.

Autobus sa prevrátil nabok, niektorí cestujúci v ňom boli tak zakliesnení, že sa ich podarilo vytiahnuť až niekoľko hodín po nešťastí, informuje ruská tlačová agentúra Interfax. K nešťastiu došlo asi 40 kilometrov na juh od Kalugy.

Viac k témam: dopravná nehoda, nehoda autobusu
Zdroj: Webnoviny.sk – Video: V Rusku havaroval autobus s detským tanečným súborom, nehoda si vyžiadala aj obete © SITA Všetky práva vyhradené.

McDonald’s bilancoval rok 2019

22.1.2020 (Webnoviny.sk) - McDonald's minulý rok modernizoval svoje reštaurácie, predstavil inovácie a personalizáciu ponuky. Otváraním reštaurácií novej generáci...

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*