Video: V tepelnej elektrárni pri Moskve vypukol silný požiar, jeden z energoblokov sa odpojil

11. júla 2019

11.7.2019 (Webnoviny.sk) – Silný požiar vypukol vo štvrtok pri meste Mytišči neďaleko Moskvy v tepelnej elektrárni TEC-27. Podľa portálu vedomosti.ru to potvrdil zdroj agentúry TASS.

Jeden z energoblokov sa odpojil

Na miesto udalosti vyslali množstvo tímov ministerstva pre mimoriadne situácie. Z miesta požiaru stúpa hustý čierny dym,“ povedal zdroj agentúry.

Najprv sa odhadovalo, že požiar zasiahol dvesto štvorcových metrov, ale neskôr sa zistilo, že je na ploche do tisíc štvorcových metrov.

Podľa zdroja agentúry Ria Novosti jeden z energoblokov TEC-27 sa pre požiar automaticky odpojil a prestal produkovať elektrinu.

Politológ: Maďarské strany sa môžu dostať do parlamentu, ale je tu riziko

18.10.2019 (Webnoviny.sk) - Je veľká šanca, že sa maďarské politické strany so spoločnou kandidačnou listinou dostanú do parlamentu. Pre agentúru SITA to povedal politoló...

Dodáva elektrinu pre viac ako milión ľudí

Ruské ministerstvo energetiky neskôr oznámilo, že TEC-27 prerušuje výrobu elektriny, ale nehrozia výpadky dodávok pre obyvateľstvo, keďže sa zvýšila produkcia v iných elektrárňach.

Podľa údajov na stránke ministerstva energetiky TEC-27 dodáva teplo a elektrinu pre viac ako milión odberateľov severu a severovýchodu Moskvy a mesta Mytišči.

Ruské ministerstvo zdravotníctva uviedlo, že pri požiari bolo zranených jedenásť ľudí, dodáva portál vedomosti.ru.

Viac k témam: elektráreň, požiar
Zdroj: Webnoviny.sk – Video: V tepelnej elektrárni pri Moskve vypukol silný požiar, jeden z energoblokov sa odpojil © SITA Všetky práva vyhradené.

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*