Výbuch skladu pyrotechniky v Mexiku zabil dvoch ľudí, okolie evakuovali

17. januára 2020

17.1.2020 (Webnoviny.sk) – Dvaja ľudia zahynuli a jeden bol vážne zranený pri výbuchu skladu pyrotechniky v mexickom meste Zumpango pri severnom okraji hlavného mesta krajiny.

Vláda federálneho štátu Mexiko, ktorý je tvorený okolím mexickej metropoly, na svojom internetovom informačnom portáli uviedla, že jeden muž prišiel o život na mieste štvrtkovej explózie a jedna žena zomrela v nemocnici.

V piatok vláda informovala, že tretia neidentifikovaná osoba utrpela ťažké popáleniny a je vo „veľmi vážnom stave“ v nemocnici. Okolie výbuchu z preventívnych dôvodov dočasne evakuovali. Časť metropolitnej oblasti, v ktorej sa nachádza mesto Zumpango, je známa výrobou pyrotechniky, ale aj desiatkami nešťastí každý rok, často so smrteľnými následkami.

Viac k témam: pyrotechnika, výbuch
Zdroj: Webnoviny.sk – Výbuch skladu pyrotechniky v Mexiku zabil dvoch ľudí, okolie evakuovali © SITA Všetky práva vyhradené.

Bernie Sanders si upevnil pozíciu favorita, vyhral aj demokratické primárky v Nevade

23.2.2020 (Webnoviny.sk) - V primárkach Demokratickej strany v americkom štáte Nevada vyhral Bernie Sanders, čím si upevnil pozíc...

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*