Žena ukradla z vianočného stromčeka ozdoby za šesť eur, polícia rieši aj vyčíňanie Vranovčanky

17. januára 2019

BRATISLAVA/PREŠOV 17. januára (WebNoviny.sk) – Na vianočné ozdoby sa ulakomila 51-ročná žena z obce Zbudské Dlhé v okrese Humenné. Ešte v polovici decembra prišla do budovy miestneho obecného úradu a z ozdobeného stromčeka vzala tri ozdoby v hodnote šesť eur.

Krádeže sa dopustila aj v predchádzajúcich dvanástich mesiacoch, vtedy vyviazla s pokutou. Tentokrát sa už obvineniu nevyhla. Ako agentúru SITA informoval prešovský policajný hovorca Daniel Džobanik, ženu v stredu vyšetrovateľ obvinil z krádeže. Stíhaná je na slobode.

Vo vranovskom obchodnom dome zase vyčíňala 56-ročná Vranovčanka. Do tašky si nabalila lyžice, posteľnú bielizeň, šampóny a cez pokladne prešla bez zaplatenia. Následne ju zastavil pracovník SBS. Aj táto žena sa v nedávnej dobe dopustila krádeže, za ktorú potom dostala pokutu a tak ju v tomto prípade už obvinili. Stíhaná je na slobode.

Viac k témam: krádež, trestné stíhanie
Zdroj: Webnoviny.sk – Žena ukradla z vianočného stromčeka ozdoby za šesť eur, polícia rieši aj vyčíňanie Vranovčanky © SITA Všetky práva vyhradené.

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*