Aktualizované: Matovič stratil chuť, už nechce byť premiérom!

24. novembra 2020

Premiér Igor Matovič už nemá v tejto situácii viac síl a chuť byť na čele vlády Slovenskej republiky.

Koniec tejto vlády sa skloňoval v posledný rok pravidelne. Výnimkou nie je ani abdikácia premiéra Matoviča. Dnes to potvrdil aj prostredníctvom sociálnej siete Facebook.

„Nemá zmysel to tajiť. Na včerajšej (23. 11.) predpolnočnej koaličnej rade som svojim kolegom povedal, že ak sa situácia nezmení, nemám viac síl a chuť takto pokračovať ďalej. Nedokážem v čase, keď sa Slovensko nachádza v najťažšej situácii od druhej svetovej vojny a stojí zrejme pred najťažšími troma mesiacmi v tomto boji, neustále striehnuť na výpady od brata v zbroji, uviedol premiér. 

Sám si je vedomý chýb v komunikácii, za ktoré sa ospravedlnil. „Na druhej strane, úprimne uznávam, že som úplne zbytočne späť reagoval na každé podpichnutie pod rebro. Nedokázal som sa cez to preniesť, lebo to bolo zraňujúce a nepovažoval som to za fér voči mne, nášmu hnutiu a ostatným dvom koaličným partnerom, uviedol Matovič s tým, že sa za svoje správanie ospravedlňuje.

Európa je pripravená obnoviť vzťahy s USA. Znova sa nadýchneme čerstvého vzduchu, vraví Tusk

20.1.2021 (Webnoviny.sk) - Európska únia je pripravená spolupracovať s novým americkým prezidentom Joeom Bidenom...

Verí, že dobré dohody robia dobrých priateľov. Zároveň dúfa, že sa postupne stanú opäť s Richardom Sulíkom (SaS) priateľmi.

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*