AKTUÁLNY ZÁSAH KUKLÁČOV VOČI DÍLEROVI

4. februára 2019

Niekoľkomesačná snaha bratislavskej kriminálky sa vyplatila. „Kukláči“ zadržali 32-ročného Filipa Č. z okresu Senec, ktorého následne vyšetrovateľ obvinil z obzvlášť závažného zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi spáchaného závažnejším spôsobom konania.

Nakoľko počas domovej prehliadky bola v jednej z izieb uvedeného rodinného domu zaistená aj krátka strelná zbraň neznámej značky spolu s muníciou, vyšetrovateľom PZ bolo začaté trestné stíhanie vo veci zločinu nedovolené ozbrojovania a obchodovania so zbraňami. 

Podľa výsledkov doterajšieho vyšetrovania si obvinený muž najmenej od mesiaca januára 2018 zabezpečoval omamné a psychotropné látky, konkrétne metamfetamín a rastliny rodu Cannabis, ktoré následne prechovával v jednom z rodinných domov v obci Chorvátsky Grob. Zároveň ich však aj ďalej distribuoval bezodplatne, ako aj za finančnú odplatu ďalším osobám.

Žilinský kraj má mnoho turistických lákadiel, najvyhľadávanejšou destináciou je Liptov

19.7.2019 (Webnoviny.sk) - Žilinský samosprávny kraj (ŽSK) sa s podielom 24,9 percenta za prvé tri mesiace tohto roka stal najnavštevovanejším spomedzi ostatných krajov. ...

Zdroj: Policia SR FB

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*