AKTUÁLNY ZÁSAH KUKLÁČOV VOČI DÍLEROVI

4. februára 2019

Niekoľkomesačná snaha bratislavskej kriminálky sa vyplatila. „Kukláči“ zadržali 32-ročného Filipa Č. z okresu Senec, ktorého následne vyšetrovateľ obvinil z obzvlášť závažného zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi spáchaného závažnejším spôsobom konania.

Nakoľko počas domovej prehliadky bola v jednej z izieb uvedeného rodinného domu zaistená aj krátka strelná zbraň neznámej značky spolu s muníciou, vyšetrovateľom PZ bolo začaté trestné stíhanie vo veci zločinu nedovolené ozbrojovania a obchodovania so zbraňami. 

Podľa výsledkov doterajšieho vyšetrovania si obvinený muž najmenej od mesiaca januára 2018 zabezpečoval omamné a psychotropné látky, konkrétne metamfetamín a rastliny rodu Cannabis, ktoré následne prechovával v jednom z rodinných domov v obci Chorvátsky Grob. Zároveň ich však aj ďalej distribuoval bezodplatne, ako aj za finančnú odplatu ďalším osobám.

Ak sa bude voľba šéfa Najvyššieho súdu SR naťahovať, minister Gál zváži vlastného kandidáta

13.9.2019 (Webnoviny.sk) - Ak sa bude voľba nového predsedu Najvyššieho súdu SR naťahovať, minister spravodlivosti Gábor Gál (Most-Híd) si vie predstaviť, že navrhne vlas...

Zdroj: Policia SR FB

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*