Fico vníma tlačovku ako útok na opozíciu, podľa neho NAKA zasahuje do predvolebnej kampane (video)

19. septembra 2023

19.9.2023 (SITA.sk) – Predseda strany Smer – sociálna demokracia Robert Fico vníma utorkový zásah Národnej kriminálnej agentúry (NAKA) ako zásah do predvolebnej kampane.

Viac o téme: Predčasné voľby 2023 na Slovensku

„Dnes sme boli svedkami, že na Slovensku máme ďalšiu politickú stranu, ktorá sa nazýva Prezídium Policajného zboru, NAKA a Úrad špeciálnej prokuratúry. Táto vec je dva roky stará, prečo bolo treba urobiť tlačovú konferenciu deväť dní pred parlamentnými voľbami a útočiť na opozíciu? To, čo dnes predviedol Štefan Hamran a Ondrej Repa, bola čisto politická tlačovka,“ uviedol Fico na utorkovej tlačovej besede po neotvorení mimoriadnej schôdze Národnej rady SR k obnoveniu kontrol na hranici s Maďarskom.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

NAKA zadržala viacero osôb. Informoval o tom portál Aktuality.sk, podľa ich informácií by malo ísť o podozrenia súvisiace s manipulovaním verejného obstarávania.

Portál ďalej informoval, že NAKA tiež obvinila bývalého šéfa vojenských tajných Jána Balciara, podnikateľa Michala Gučíka aj bývalého riaditeľa Vojenského obranného spravodajstva Ľubomíra Skuhru.

Viac k témam: Podpredseda strany Smer-SD, Predvolebná kampaň, Verejné obstarávanie, Zásah NAKA
Zdroj: SITA.sk – Fico vníma tlačovku ako útok na opozíciu, podľa neho NAKA zasahuje do predvolebnej kampane (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*