Mikulec sa pre odvolávanie obul do Fica, obvinenia z korupcie sú nepodložené

26. júla 2021

26.7.2021 (Webnoviny.sk) – Podľa ministra vnútra SR Romana Mikulca (OĽaNO) sú opakovane súčasťou dôvodov na jeho odvolanie ničím nepodložené obvinenia z korupcie, ktoré už orgány činné v trestnom konaní v minulosti prešetrovali a uzavreli. Napísal to na svojom profile na sociálnej sieti.

Fico získal vlastnou hlavou milióny eur

Šéf rezortu vnútra zároveň poukázal na to, že Robert Fico (Smer-SD), ktorý ho z korupcie obviňuje, „vlastnou hlavou získal 35 a na ďalší rok 40 miliónov pre stranu“.

Ako dodal, napriek tomu, že viacero nezávislých znalcov potvrdilo, že ide o jeho hlas na nahrávke, „bolo obrovským prekvapením“, že vyšetrovanie zastavil v tom čase úradujúci špeciálny prokurátor Dušan Kováčik.

Rešpektuje právo poslancov

Mikulec zdôraznil, že podanie návrhu na odvolanie člena vlády je legitímne právo poslancov a plne ho rešpektuje.

V Nových Zámkoch pribudne ďalšie stredisko technicko-hygienickej údržby, ktoré sa postará o čistotu vlakov národného dopravcu

17.9.2021 (Webnoviny.sk) - Stredisko THÚ sa súčasne postará o čistenie exteriéru aj interiéru vlakov Moderné priestor...

„Avšak to, že sme niekoľko mesiacov svedkami neustále sa stupňujúcich útokov, konšpirácií a dezinformácií s cieľom spochybniť orgány činné v trestnom konaní, vyšetrovateľov, prokurátorov a v neposlednom rade aj moju osobu, je za hranicou akéhokoľvek férového politického súboja,“ uzavrel.

Viac k témam: minister vnútra SR
Zdroj: Webnoviny.sk – Mikulec sa pre odvolávanie obul do Fica, obvinenia z korupcie sú nepodložené © SITA Všetky práva vyhradené.

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*