Vezmite si svoju kanceláriu do vrecka

19. januára 2020

Podnikanie nie je len pre mužov a veľmi často sa o tom presviedčame aj v praxi. Aj žena má právo a rovnako veľké ambície a požiadavky na svoju kariéru a úspech. Všetky tieto veci môže dosiahnuť rovnako dobre a rýchlo, pretože vie, ako a na čom sa zakladajú tie správne rozhodnutia. Virtuálne sídlo je jedným z nich a my si o ňom teraz niečo viac a bližšie povieme.

Nič nepreplatíte

Aj podmienkou výhodného založenia živnosti alebo s.r.o. je zápis firmy v Obchodnom registri na konkrétnej adrese. Väčšinou ide o kancelárie v klasických a pokiaľ možno aj reprezentatívnych priestoroch. Nie všetci na to ale v začiatkoch majú a tak využívajú súkromnú adresu. Z viacerých hľadísk je to ale dosť nevhodné riešenie.

Virtuálne je to oveľa lacnejšie

Univerzálne virtuálne sídlo spoločnosti je náhradou, s ktorou budete spokojní vy aj vaši zákazníci alebo klienti. Nemusíte platiť niekoľko sto Eur mesačne za prevádzku, elektrinu a iné náklady. Virtuálne je to oveľa lacnejšie.

Služby, ktoré doplnia funkcionalitu virtuálneho sídla k dokonalosti

Všetko sa viac menej zakladá na online prístupe, vďaka ktorému môžete mať prakticky svoju kanceláriu všade so sebou. Prenájom zasadacích priestorov je ale samozrejmosťou.

Vyhovovala by vám aj služba automatického spracovania pošty? Nie je najmenší problém si ju jednoducho objednať. K virtuálnej kancelárii, ktorú ste možno aj z dôvodu nutnosti zmeny sídla spoločnosti museli riešiť, všetky tieto služby na požiadanie získate..

Menší predpoklad kontrol

Viete, čo všetko spadá pod kontrolu z Daňového úradu? Ak sa o tom ani nechcete presvedčiť, virtuálne sídlo v rámci väčšieho miesta vás od nej oslobodí, minimálne na dlhší čas. Bonusom je samozrejme lukratívna poloha v priestoroch, za ktoré sa ani pred tým najváženejším klientom nebudete musieť hanbiť. Treba to len vyskúšať, sídliť virtuálne sa dnes oplatí!

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*