Dopravná nehoda stála 73-ročnú ženu život, účastníkom bol aj policajt

10. júna 2021

10.6.2021 (Webnoviny.sk) – Život 73-ročnej ženy z Prešova si dnes vyžiadala dopravná nehoda na ulici Mirka Nešpora v Prešove. Ako uviedla prešovská krajská policajná hovorkyňa Jana Ligdayová, účastníkom dopravnej nehody bol policajt zaradený na Krajskom riaditeľstve Policajného zboru v Prešove. Dychová skúška bola negatívna. „Vec vyšetruje inšpekcia ministerstva vnútra,“ uviedla Ligdayová.

Ako pre agentúru SITA dodal hovorca Záchrannej služby Košice (ZSKE) Viktor Wurm, na mieste bol ako prvý záchranár – špecialista ZSKE.

Okamžite začal s oživovaním pacientky aj s použitím elektronického systému na kompresie hrudníka Lucas. Po príchode posádky rýchlej lekárskej pomoci sme niekoľko desiatok minút pokračovali v rozšírenej kardiopulmonálnej resuscitácii pacientky, ktorá však nebola úspešná a lekár musel konštatovať smrť,“ doplnil Wurm.

Viac k témam: tragická dopravná nehoda, záchranári
Zdroj: Webnoviny.sk – Dopravná nehoda stála 73-ročnú ženu život, účastníkom bol aj policajt © SITA Všetky práva vyhradené.

Zákrok polície v Tepliciach vyvolal vlnu nevôle. V Prahe sa už chystá demonštrácia (video)

22.6.2021 (Webnoviny.sk) - V Česku naďalej pretrváva vlna nevôle po sobotňajšom zákroku polície v Tepliciach proti mužovi pod vplyvom drog, ktorý kládol odpor a neskôr v ...

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*